Öğretmenin öğrenci hakkındaki karneye yazılabilecek görüşleri

Sınıfımın istikrar ve çalışkanlık ölçeği ………………….;Senden  böyle bir karne beklenirdi.Çok başarılısın!Tebrikler ! Kitap okuma konusunda birinci dönemdeki yavaşlığı bıraktın ve tam bir örnek oldun. Seni çok seviyorum.şımarmayacağını bildiğim için rahatlıkla söyleyebilirim ;ailen seninle kadar gurur duysa azdır.Çünkü sen bunu  hakediyorsun.İyi tatiller.

Akıllı zeki ve dikkatli öğrencim ………………; Sen sınıfımızın olmazsa olmaz öğrencilerindensin.Üçüncü sınıfta  çok daha başarılı bir Özge göreceğimden hiç kuşkum yok.Başarıların gayret ve zahmetsiz olmayacağını bilmelisin.Tatil senin için bulunmaz bir kitap okuma ve kitapsız yaşanmayacağını anlama süresi  olmalı unutma .Bu yıl için Teşekkürler Seni seviyorum..

Akıllı ve hazır cevap öğrencim ……………; Sana yakışır çok daha güzel kanneler göreceğimden kuşkum yok.Sen dersleri dikkate alırsan hayatta seni dikkate alır ve kimse önünde duramaz.Sınıfıma iki yıldır verdiğin neşe ve mutluluk için teşekkür ederim, benim  gülen yüzüm.Gelecek yıl senden daha büyük başarı umuyorum .İyi tatiller.  Tatili okuyarak geçir.

Sevgili ………….; Bu kadar zorluk arasında ancak senin kadar harika biri bu başarıyı gösterebilirdi…..Tebrikler

Allah her öğretmene  senin gibi mükemmel bir öğrenci versin…..

Sınıfıma renk ve neşe kattın seni seviyorum.Tatilde matematiğe biraz ağırlık ver.İyi tatiller.

Titiz tertipli ve düzenli öğrencim ………………..hayatın her zaman sana gülmesini  başarı ,huzur ve mutluluğun senin peşini hiç bırakmamasını dilerim.Gittikçe geliştiğini görmek beni sevindiriyor.Tatil okumak ve üçüncü sınıfa hazırlanmak için iyi fırsat..seneye çok iddialı bir ……………göreceğimden eminim.

Akıllı zeki,istikrarlı  ve dikkatli öğrencim……………; Sen sınıfımızın olmazsa olmaz öğrencilerindensin.Gözünden hiçbir şey kaçmaz bilirim.Üçüncü sınıfta  çok daha başarılı bir BERAT  göreceğimden hiç kuşkum yok.Başarıların gayret ve zahmetsiz olmayacağını biliyorsun zaten.Tatil senin için  bir kitap okuma ve kitapsız yaşanmayacağını anlama süresi  olmalı unutma .Bu yıl için Teşekkürler Seni seviyorum..

Akıllı zeki ve dikkatli öğrencim ………….; Sen sınıfımızın olmazsa olmaz öğrencilerindensin.Üçüncü sınıfta  çok daha başarılı bir BARAN göreceğimden hiç kuşkum yok.Başarıların gayret ve zahmetsiz olmayacağını bilmelisin.Tatil senin için bulunmaz bir kitap okuma ve kitapsız yaşanmayacağını anlama süresi  olmalı unutma .Kitap okuma sorunumuzu çözdüğümüzde seni sınıfımın birincisi olarak görmemek için bir neden kalmayacak..Sana güveniyorum.

Talı akıllı ve zeki kızım C………. ..Sen çok iyi yerlere gelebilecek bir öğrencisin.İkinci dönem göstermiş olduğun gayreti farketmedim sanma.Senin sorunun başarısızlık değil istikrarsızlıktı,onu da çözdük değil mi? Üçüncü sınıfta fırtınalar estirecek bir CEREN göreceğimden eminim .

Akıllı ,çalışkan ve hassas öğrencim ………….;bir dönemi daha bitirdik.Ama kapasitemzin üstüne çıkamadık maalesef.senin ne kadar ince ve hassas bir kalbin olduğunu ve olayların  başarını   nasıl etkilediğini biliyorum.Sen yaparsın biliyorum,başarı ve mutluluk senin göbek adın olmalı.Üçüncü sınıfa fırtına gibi başlaycağını ve diğer arkadaşlarını da başarınla çalışmaya zorlayacağını düşünüyorıum.Ssni çok seviyorum.tatilini fırsata çevir.

Sınıfımın gülü ………….;Hadi bir dilek tut. Bir tane daha; bir tane daha  Sen başarınla ve örnek davranışlarınla benim dileklerimin hepsini  gerçekleştirdin. Senin de her dileğinin gerçekleşmesini diliyorum .Dikkat ve motivasyonunu yüksek tuttuğunda çok başarılı olduğunu biliyorsun.Yazındaki sorunu halledersen mükemmel olacaksın.sana da bu yakışır değil mi?

Sevgili ………….. senin  çok zeki ve pratik bir öğrenci olduğunu görüyorum.Ama ciddi bir sorunumuz var; oda derslere  kimi zaman fazla önem vermemek.Bunun belki haklı sebebleri vardır.Ama ben sendeki bu zekayı görüp sınıfımın en önünde olmanı istiyorum.Seni çok seviyorum ve başarılarınla gururlanmak istiyorum.Tatili, bir fırsata çevir ve seneye sınıfımın en gözde öğrencisi ol. Sana güvenebilir miyim?.

Sevgili …………..;senin ne kadar zeki ve çok güzel kendini ifade eden bir öğrenci olduğunu biliyorum .Düzenli ve planlı çalışmayı alışkanlık haline getirmen  gerekiyor.Kapasiteni zorlayarak derslere biraz daha özen göstermelisin. Kitap okuma alışkanlığını da biran önce kazanmalısın. Matematikten de çok soru çöz.İstersen, çok daha başarılı olacağına inanıyorum.Zekanın hakkını ver..üçüncü sınıfa çok hazır geleceğini umuyorum..

Benim yerinde duramayan,akıllı öğrencim ………… ,isteyip te yapamayacağın hiçbir şey olmayacağını bilmeni isterim.Sınıf kurallarına tam olarak uyup biraz da derslerine yoğunlaşırsan çok başarılı olacaksın sana güveniyorum.Tatil senin için eksiklerini tamamlama süresi olsun.

Akıllı zeki ve duygusal öğrencim ………………..,Sen istedikten sonra, hangi engel senin yolunu kapatabilir ki? Biraz daha gayret ederek, geleceğin örnek insanı olman için hiçbir engel yok!Seni tüm hayatın boyunca huzur ,mutluluk ve başarının takip etmesini diliyorum.Tatil eksikliklerimizi kapatmak için bize fırsat olmalı.Matematik çalış bol bol kitap oku.İyi tatiller.

Sevgili Tuna;Gelecek yıl daha gayretli ve çok kitap okuyan bir……………..   bekliyorum .Bir insanın inanıp gayret edip te başaramayacağı hiç bir şey yoktur.Ben sana güveniyorum.Göreyim seni.Hırçınlık ve asilik yok.Ben seni çok seviyorum ve çok başarılı olacağına da inanıyorum.Beni yalancı çıkarma olur mu?

Sevgili K…………..; Güleryüzün, neşen hepimizi sarıp kucakladı. Bu neşen ve başarının tüm hayatın boyunca seninle birlikte olması diliyorum..Mutluluk ve başarı senin en yakın dostların olsun.Sınıfımıza renk kattın ALLAH’ta  ömrün boyunca senin hayatına renk katsın .Seni çok seviyorum güzel kızım.Tatilini  iyi değerlendir.

Sevgili …………..;  ancak senin kadar harika biri bu başarıyı gösterebilirdi…..Tebrikler

Allah her öğretmene  senin gibi mükemmel bir öğrenci versin…..ÖVÜLMÜŞ VE DAİMA ÖVÜLECEK BİR NOTAYA ERECEĞİN KONUSUNDA ŞÜPHEM YOK .Ama çalışmak hedefimize ulaşmanın en büyük aracıdır unutma.Boşverme,Vazgeçme ve asla Üşenme!Seni çok seviyorum.Tatili fırsata çevir.

Sevgili ………… ;Şu anda gösterdiğin performanstan daha fazlasını gösterebileceğine olan inancımla gayretlerinin artmasını temenni ediyorum.Sen başarırsın .Yazımızı düzeltiyoruz.Tatili bu iş için fırsata çevirmelisin.Tatilde bir günün bile okuma ve yazma yapmadan geçmemeli.3.sınıfta inşallah sen sınıfa değil sınıf sana yetişmeye çalışmalı.

Başarılı geçen ilk dönem için seni tebrik ediyor; notlarının daha iyi olması gerektiği inancıyla başarının artarak devam etmesini diliyorum.İkinci dönem daha planlı çalışman başarını katlayacaktır.Tatili fırsat bilip dinlenmeden kalan zamanlarda konu tekrarları yapamalı ve bol bol soru çözmelisin.Sana inanıyorum.

Kapasitenin farkında olarak senden daha fazla başarı bekliyorum. Bunun için planlı ve düzenli çalışmayı alışkanlık haline getirmelisin. Tatili iyi değerlendirmeni ve önümüzdeki döneme çok daha hazır başlamanı temenni ediyorum.Tatilde tüm derslerden konu tekrarı yaparak bol soru çözersen ikinci dönem notlarının daha da yükseldiğini göreceksin.Sana güveniyorum.

Kaynak:egitimhane

Hakkımızda Kızıl Elma

Belki Bunlar İlginizi Çekebilir.

ortacag donemi

Orta Çağ’da Ekonomi Özet

ORTA  ÇAĞ’DA EKONOMİ A)TARIM Feodalizm (Derebeylik): Batı Roma’nın yıkılmasıyla güvenlik ve geçim ihtiyaçlarının karşılanması amacıyla …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir