Anasayfa / Rehberlik / Öğrenci Hakkında Öğretmen Görüşleri

Öğrenci Hakkında Öğretmen Görüşleri

BU DÖNEM OLDUKÇA İYİYDİN. KARALILIĞIN VE KENDİNE GÜVENİN ÇOK GÜZEL.SENİ TEBRİK EDERİM. YİNE GÜZEL BİR KARNEN VAR.HER ZAMAN BAŞARILI VE MUTLU OLMANI TÜM KALBİMLE İSTİYORUM. TATİLİ İYİ DEĞERLENDİR. DİNLEN VE KİTAP OKU. İYİ TATİLLER EN BÜYÜK YILDIZ.
YİNE ÇOK GÜZEL BİR KARNEN VAR. BU SENİN ESERİN. SENİNLE GURUR DUYUYORUM. KİTAP OKUMAYA OLAN DÜŞKÜNLÜĞÜN BENİ ÇOK MUTLU EDİYOR. BAŞARILARININ DEVAMINI DİLERİM. TATİLDE İYİCE DİNLEN. KİTAP OKU DEMEME GEREK VAR MI? İYİ TATİLLER YAKIŞIKLI OĞLUM.
SENİNLE TANIŞMA ŞANSIM BU YILIN BAŞINDA OLDU. İYİKİ TANIMIŞIM. DERSLERİNDE OLDUKÇA İYİSİN. BAŞARILARININ DEVAMINI DİLERİM. GELECEK DÖNEM DAHA DA İYİ OLACAĞINA EMİNİM. TATİLDE İYİCE DİNLEN VE BOL BOL KİTAP OKU. İYİ TATİLLER OĞLUM.
BENİM NARIN VE HASSAS KIZIM. SENİN GİBİ BİR ÖĞRENCİM OLDUĞU İÇİN ÇOK ŞANSLIYIM. HER HALİNLE HARİKA BİR ÖĞRENCİMSİN. GELECEK DÖNEM DAHA DA İYİ OLACAĞINDAN EMİNİM. SENİ SEVİYORUM.TATİLDE KİTAP OKUMAYI UNUTMA.İYİ TATİLLER TATLIM.
BAŞKANIM SENİ TANIMAK BENİ ÇOK MUTLU ETTİ. HEP BÖYLE KARALLI OL VE KENDİNE GÜVENMEYE DEVAM ET. DERSLERİNLE VE DAVRANIŞLARINLA ÖRNEK BİR ÖĞRENCİMSİN. TATİLDE BOL BOL DİNLEN VE KİTAP OKU. İYİ TATİLLER YAKIŞIKLIM.
GÜZEL KIZIM BU DÖNEM DAHA İYİYDİN. DAHA DA İYİ OLACAGINA İNANIYORUM. KENDİNE GÜVEN. SEN İSTERSEN ÇOK ÇOK BAŞARILI OLURSUN. TATİLDE ÇOK OKUMANI VE DİNLENMENİ İSTİYORUM. İYİ TATİLLER GÜZELİM.
BENİM TATLI KIZIM NE KADAR ŞANSLIYIM SENİN GİBİ BİR ÖĞRENCİM VAR.YÜZÜN HEP GÜLSÜN VE BAŞARILARIN DAİM OLSUN. SENİ TEBRİK EDERİM.TATİLDE ÇOK KİTAP OKUMALISIN. İYİ TATİLLER PRENSESİM.
GÜZEL KIZIM BU DÖNEM İYİYDİN AMA BİRAZ DAHA GAYRET ETMELİSİN. DERSLERİNİ İYİ DİNLE VE ÇOK KİTAP OKU. BEN SENİN DAHA BAŞARILI OLACAĞINA İNANIYORUM. SENDE KENDİNE GÜVEN. TATİLDE ÇOK ÇOK KİTAP OKUMALISIN. İYİ TATİLLER KUZUM.
YAKIŞIKLI OĞLUM SEN ÇOK AKILLI BİR ÇOCUKSUN. ANCAK DÜZENLİ KİTAP OKUMAYA VE ÖDEVLERİNİ ZAMANINDA YAPMAYA DİKKAT EDERSEN ÇOK BAŞARILI OLABİLİRSİN. BEN SANA GÜVENİYORUM. GELECEK DÖNEM DAHA DİKKATLİ OLMANI İSTİYORUM. TATİLDE BOL BOL KİTAP OKU VE DİNLEN. İYİ TATİLLER OĞLUM.
GÜLEN GÖZLERİNDEKİ MUTLULUĞUN DAİM OLSUN PRENSESİM. SENİN GİBİ BİR ÖĞRENCİM OLDUĞU İÇİN ÇOK ŞANSLIYIM. TEBRİK EDERİM KARNEN ÇOK GÜZEL. TATİLDE İYİCE DİNLEN VE KİTAP OKU EMİ TATLIM.İYİ TATİLLER TATLIM.
ER KONUDA FİKRİ OLAN SEMPATİK VE GEVEZE OĞLUM. SENİ TEBRİK EDERİM KARNEN ÇOK GÜZEL. BİRAZ DAHA DİKKAT EDEREK ÇOK DAHA İYİ OLABİLİRSİN. KİTAP OKUMAYA DEVAM ETMELİSİN.İYİ TATİLLER YAKIŞIKLIM.
BENİM HASSAS VE NARİN KIZIM BU DÖNEM ÇOK İYİYDİN. DAHA İYİ OLACAĞINA BEN İNANIYORUM. SENDE KENDİNE GÜVEN. YOLUN VE BAHTIN AÇIK OLSUN. TATİLDE ÇOK KİTAP OKU VE İYİCE DİNLEN. İYİ TATİLLER GÜZELİM.
BENİM HASSAS, EFENDİ VE BİR O KADAR DÜŞÜNCELİ OĞLUM. SENİ TEBRİK EDERİM.KARNEN ÇOK GÜZEL. BAŞARILARIN ARTARAK DEVAM ETSİN. TATİLDE BOL BOL KİTAP OKU. ARAMIZDA KALSIN SERRADAN DAHA ÇOK OKU. İYİ TATİLLER KUZUM.

GÜZEL KIZIM ÇOK İYİSİN. BİRDE DEDİĞİMİZ KELİMELERİN ANLAMINI TAM OLARAK BİLSEN ÇOK DAHA BAŞARILI OLACAKSIN. SANA GÜVENİYORUM. TATİLDE ÇOK ÇOK KİTAP OKU VE DİNLEN.İYİ TATİLLER GÜZEL KIZIM.
GÜZEL KIZIM BU DÖNEM BİRAZ RAHAT DAVRANDIN. GELECEK DÖNEM TOPARLAMANI İSTİYORUM. KARNEN GÜZEL. SENİ TEBRİK EDERİM. DAVRANIŞLARININ VE DERSLERİNİN İYİ OLMASI SANA BAĞLI.BEN SANA GÜVENİYORUM.TATİLDE BOL BOL DİNLEN VE KİTAP OKU.İYİ TATİLLER KIZIM.
GÜZEL KIZIM GEÇ BAŞLAMANA RAĞMEN ÇOK İYİ BİR İLERLEME KAYDETTİN. OKUMA SEVİYENİ DE İLERLETİNCE HİÇ EKSİĞİN KALMAYACAK.SANA GÜVENİYORUM.SEN AKILLI BİR KIZSIN. TATİLDE İYİCE DİNLEN VE ÇOK ÇOK KİTAP OKU. İYİ TATİLER PRENSESİM.
GÜZELLİK BU DÖNEM ÇOK DAHA İYİYDİN.KARNEN ÇOK GÜZEL. SENİ TEBRİK EDERİM. BAŞARILARIN DAİM OLSUN.TATİLDE KİTAP OKUMAYA DEVAM ET VE BOL BOL DİNLEN. İYİ TATİLLER PRENSESİM.
GÜZEL KIZIM SEN ÇOK AKILLI BİR KIZSIN VE ÇOK SAYGILSIN.KENDİNE GÜVEN, BEN SANA GÜVENİYORUM.KARNEN ÇOK GÜZEL.ÇALIŞMAYA VE KİTAP OKUMAYA DEVAM ETMELİSİ.İYİ TATİLLER KIZIM.
BENİM YAKIŞIKLI VE NAİF OĞLUM. KARNEN ÇOK GÜZEL. TEBRİK EDERİM. YOLUN VE BAHTIN AÇIK OLSUN.ÇALIŞMAYA VE KİTAP OKUMAYA DEVAM ET. KENDİNE GÜVEN. İYİ TATİLLER OĞLUM.
GÜZEL GÖZLÜM SENİ TEBRİK EDERİM. SENİN GİBİ BİR KIZIN ÖĞRETMENİ OLMAK ÇOK GÜZEL. DERŞLERİNE ÇALIŞMAYA VE KİTAP OKMAYA DEVAM ET. SENİNLE GURUR DUYUYORUM.İYİ TATİLLER PRENSESİM.
GAYRETLİ VE AZİMLİ BİR ÖĞRENCİMSİN. ÇALIŞMAYA DEVAM EDERSEN ÇOK BAŞARILI OLURSUN. KİTAP OKUMAYA VE DERSLERİNE ÇALIŞMAYA DEVAM ET. ARKADAŞLARINA KARŞI BİRAZ DAHA HASSAS DAVRANIRSAN ÇOK İYİ OLUR. İİYİ TATİLLER GÜZEL KIZIM.
SARI PAPTYAM SENİN GİBİ BİR ÖĞRENCİM OLDUĞU İÇİN ÇOK ŞANSLIYIM. SAYGILI, AKILLI VE ÇOK BECERİKLİSİN. ÇALIŞMAYA VE ÇOK KİTAP OKUMAYA DEVAM ET. İYİ TATİLER GÜZELİM.
GÜZEL GÖZLÜM SENİ TEBRİK EDERİM. SENİN GİBİ BİR KIZIN ÖĞRETMENİ OLMAK ÇOK GÜZEL. DERŞLERİNE ÇALIŞMAYA VE KİTAP OKMAYA DEVAM ET. SENİNLE GURUR DUYUYORUM.İYİ TATİLLER PRENSESİM.
SARI PAPTYAM SENİN GİBİ BİR ÖĞRENCİM OLDUĞU İÇİN ÇOK ŞANSLIYIM. SAYGILI, AKILLI VE ÇOK BECERİKLİSİN. ÇALIŞMAYA VE ÇOK KİTAP OKUMAYA DEVAM ET. İYİ TATİLER GÜZELİM.
BENİM AKILLI PAŞAM SENİNLE GURUR DUYUYORUM. KARNEN ÇOK GÜZEL. TEBRİK EDERİM. DERSLERİN KADAR DAVRANIŞLARINIDA GÜZELLEŞTİRECEĞİNE İNANIYORUM. SANA GÜVENİYORUM.ÇALIŞMAYA VE KİTAP OKUMAYA DEVAM ET. İYİ TATİLLER OĞLUM.
BENİM KÜÇÜK DEV ADAMIM SENİNLE GURUR DUYUYORUM. KARNEN ÇOK GÜZEL. ÇALIŞMAYA DEVAM ETMELİSİN. TATİLDE KİTAP OKU EMİ? İYİ TATİLLER OĞLUM.

Hakkında Sosyal Bilgiler

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Ders Çalışma Programı. Mükemmel

Eğitim için kısa ve uzun vadeli hedefler belirleyin. Sonunda ne elde etmek istediğinizi biliyorsanız, programınızı ...