O güzel ülkemizde gün geçmiyor ki rekor denemesinin olmaması. Bir çok ilginç rekor denemesi duymuşunuzdur. Yok kulakla araba çekme.Yok en uzağa tükürme vb.. .Bu rekor tam ülkemize göre bir rekor denemsi.Sigarın sağlığa ne kadar zararlı olduğunu bilmeyeniz yoktur sanırım. Sigarayı bırakan arkadaşlara sigara sonrası hayatın nasıl olduğu soruma verdikleri cevap.En az 10 yıl gençleştim oluyor.

Sigara yasağın başladığı şu günlerde dünyaca ünlü vide paylaşım sitesinde wc de sigara içme rekor denemsesinin videosu dönmekte.Fakat bu deneme bir anadolu lisesinin wcsinde gerçekleşmekte. 2007 senesinde çekilmiş olan bu videoda öğrenciler okulun wcsine girebildikleri kadar girip sigara için sohbet ediyorlar.

Sigarayı  özenti yada büyüdüklerinin göstergesi olarak gören gören gençler bir mağrifet gibi gururla sigara içiyorlar.Bu olayın bir daha yaşanmaması için gerekli önlemlerin alınması gerekiyor yoksa gençlerimiz gün geçtikçe zehirleniyor.

One thought on “Dünya sigara içme rekor denemesi”
  1. Ben 15 yasındayım gunde yarım paket sigara içiyorum bunu okuyan akranlarım olabılır onlar için seslenıyorum Dünyanın en iğrenc şeyi sakın başLamayın ! :(

    ßy Reo :cool:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir