Anasayfa / Ders Notları / Kolay Adsense Hesabı Alma

Kolay Adsense Hesabı Alma

Bazı arkadaşlar aylarca adsense hesabını alamadıklarından bahsederler.Aslında adsense hesabı olmak gayet basit. Öncelikle ya blogcudan yada bloggerdan bir site açın.Kendinize has bir alanla özel bir kaç makale yazınız.Şiir vb yazılarda olur.Daha sonra kendinize google özel arama oluşturuyorsunuz.Özel arama konrol merkezinden para kazan butonunu tıklıyorsunuz.Kaşınıza adsense başvuru merkezi çıkıyor.Asıl iş burada başlıyor.Bu bölümü gayet açık net bir şekilde doldurmanız gerekiyor.Kesinlikle adres kısmını yazarken Türkçe karakter kullanmayınız.

Adres kısmını tekrar söylüyorum oldukça baside indirgeyip anlaşılır yazmalısını.Zaten adres kısmının altında google size örenk bir tane yazmış, Öncelikle Mahalle , sokak, kapı no ilçe ve il. Adresiniz doğru olsun çünkü bu adresinize ABD’den posta ile pin gelecek.Eğer bu pini girmezseniz isterseniz binlerce dolar kazanın para hesabınıza yatmaz.

Hakkında Sosyal Bilgiler

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Osmanlı Devleti’nde Tımar Sistemi

Osmanlı Devleti’nde Tımar Sistemi Osmanlı İmparatorluğu’nun idari ve ekonomik yapısını anlamak için tımar sistemini incelemek ...