E okul davranış notlarını tek seferde verme

Arkadaşlar bildiğiniz gibi öğrencilere davranış notları veririken tek tek uğraşıyoruz.Bunun yanına e-okulun 10 dakika süre vermesi ve yoğunluktan dolayı sürekli sistemden atması gibi bir sürü sorunla karşı karşıyayız.Aşağıda vereceğim kodu adres satırına yapıştırıp enter dediğinizde belirtiğiniz sayı ve notu anında öğrencilere vermekte.Bizede güvenlik kodunu girip kaydet butonuna basmak olacak.

i6ba05

Aşağıdaki kodta istediğiniz değişikliği yapabilirsiniz.Eğer öğrenci sayınız 20 değilse kodtaki 20 sayısını öğrencilerinizin sayısına göre değiştirmeniz gerekiyor.

Eğer öğrencilerin hepsine 5 değilde 4, 3 veya 2 vermek istiyorsanız.Kodun sonundaki 5 sayısını kendiniz istediğiniz bir notu yazınız.Sonra değiştirmek istediğiniz öğrencilerin notunu manuel olarak değiştirebilirsiniz.

Bu kodu internet adreslerin yazdığı örnek ( https://e-okul.meb.gov.tr/IlkOgretim/OKL/IOK10005.aspx ) bu adresi silip kodu yapıştır ve entere bas.İşlem bu kadar

Kod için tıkla ve indir

Hakkımızda Sosyal Bilgiler

Belki Bunlar İlginizi Çekebilir.

yer alti kaynaklarimiz 1 1

Türkiyenin Zenginlikleri Nelerdir – Güzel

TÜRKİYENİN ZENGİNLİKLERİ Beşeri Coğrafya: Türkiyenin zenginlikleri nelerdir İnsanların tarım, sanayi, ulaşım, yerleşme, nüfus, vb. faaliyetler …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir