Anasayfa / Genel / Dünya Ansiklopedisi Google

Dünya Ansiklopedisi Google

Google‘nin hakkı ödenmekle bitmez arkadaş. Buna da neden demeyin isterseniz. Aklınızın alabileceği yada alamayacağı herşeye, her bilgiye ulaşabiliyorsunuz. Kainata dair herşey mevcut yahu daha ötesi var mı? En saçma şeylerden en ciddi şeylere kadar, en önemli olaylardan en önemsiz olaylara kadar, milat öncesinden günümüze kadar mükemmel bir bilgi donanımına sahip. Geliştirilmiş sistem ile herbilgiye ulaşma imkanı sağlanmış. Hayata dair ne varsa Google sayesinde elimizin altında. Eminim herkes benimle aynı kanıdadır. Bunun aksini iddia eden sanmıyorum ki olsun.Varsa da onu şiddet ve esefle kınıyorum buradan tabi işin espirisi.

Bu mükemmel bilgi hazinesi hayatımıza o kadar çok kolaylık sağlıyor ki saymakla bitmez. Dünya devi bir ansiklopedi bu Google. Her ne kadar komedi dünyasına “arama motoru” diye espri konusu olsada amacına ulaşmış büyük bir proje hiç şüphesiz. Ayrıca insanlık için yapilabilecek en faydalı şeylerden birini yapmışlar zamanında Larry ve Sergey sağolsunlar.

Earth, Map, Google Play, Crome, Gmail, Google Plus (+), Blogger, Driver Docs, … vs. vs. daha birçok alanda hizmet veren Google ekibine ve kurucularına teşekkürler!

Hakkında Sosyal Bilgiler

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Sosyal Bilgiler Tarihçesi

Sosyal bilgiler alanının ilk başlangıcı 19. XIX yüzyılda ve daha sonra 20. XVIII yüzyılda büyüdü. ...