Ana Sayfa / Ders Notları / Sabah Gazetesi ilan sayfaları: Sarı Sayfalar

Sabah Gazetesi ilan sayfaları: Sarı Sayfalar

Çözüm odaklı ilan servisleri arasında olan nadir medya devlerinden biri de Sabah gazetesidir. Yıllardır Sarı Sayfalar eki ile yayınladığı ilan köşesi bugüne kadar milyonlarca Türk vatandaşına yardımcı olmuş yegane bir servistir. Hatta Sabah gazetesinin ünlenmesini Sarı Sayfalar ekine bağlayabiliriz. Çünkü bir gazetenin çok tanınması için bir alanda devrim denilecek bir şey yapması gerekmektedir. Sabah Gazetesi de bir devrimi gerçekleştirerek “Sarı Sayfalar” köşesi ile ilan sektöründe çok büyük bir pay kazandı. Yıllardır sektörde liderliğe ortak olan Sabah gazetesi, gerek yazılı basımı ile gerek televizyon kolu atv ile gerekse sanal medyada bir çok medya devine meydan okumaktadır.

İlan sektöründe diğer rakibi Hürriyet gazetesi ile yarışan Sabah, Gazete reklam konusunda da pazardan büyük bir pay kapmış. Hürriyet ilan servisinin Hürriyet seri ilanlar köşesine rakip “Sabah Sarı Sayfalar” eki özellikle İstanbul odaklı ilanlarda ünlenmiştir. Avrupa ve Anadolu yakasındaki ilanları farklı farklı göstererek okunuş bakımından da büyük bir kolaylık sağlamıştır.

Sarı Sayfalar ekinde şu kategorilerde aradıklarınızı kolayca bulabilirsiniz: Eleman (vasıflı veya vasıfsız), taşınmaz mülk, kiralık emlak, sağlık, sağlık araçları, eğitim, satılık emlak, kiralık vasıta, satılık vasıta, satılık eşya, zayi, nakliyeci, dershane, kurs, mesleki eğitim kurumları, fason atölyeleri, ders verenler, ders arayanlar, araba markaları, iş makineleri, kasa tipine göre arabalar vb.

Hakkında Sosyal Bilgiler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir