Öğrenci 750 sınava giriyor.

Artık çocukluklarını yaşayamayan öğrencilerimiz sürekli bir yarış içersindeler.At yarışı misali sürekli bir birleriyle rekabet eden ve dünyanın deneme sınavına giren öğrencileriiz hayatlrı boyunca binlere varan sınavlara girmekteler.

Gündüz hafta içi okul okuldan sonra sbs kursu, sbs kursundan sonra spor kursu derken çocuk sabah çıktığı eve akşam yatmaya geliyor.Geldiğinde yemeği yer yemez gözü yatağında oluyor.Normaldir akşama kadar bu tempo ile devam eden bir milli sporcu dahi olsa dayanamaz.Çocuk bir gayretile bu arada bir de ödevlerini yapıyor.Dershane ödevi bir yandan sbs kursu ödevi bir yandan.Yaptığını yapıyor yapamadığını çocuğu uyuduktan sonra aileler kendileri yapıyor.

Hafta sonları daha ağır bir tempo.Dershane, dershanede soru çözümleri, etütler özel ders derken akşam olmuş oluyor.Bu çocuk hangi ara oyun oynuyor hangi ara çizgi film izliyor, hang ara sokağa çıkıyor.

Hakkımızda Kızıl Elma

Belki Bunlar İlginizi Çekebilir.

Anadoludaki 1.Beylikler Dönemi 1

Anadolu’da Kurulmuş Bazı Medeniyetler

Anadolu’da Kurulmuş Bazı Medeniyetler Anadolu, tarih boyunca birçok medeniyete ev sahipliği yapmıştır. Bu medeniyetler arasında …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir