Ana Sayfa / Genel / Butik Dershaneciliği Nedir?

Butik Dershaneciliği Nedir?

Butik Dershaneciliği Nedir?

                Klasik dershanelerin aksine az kişili sınıflarda etkin eğitim veren butik dershane; program derslerinin yanı sıra öğrencilere birebir özel ders imkanı sunmaktadır. Öğrencinin en iyi şekilde analiz edildiği ve nitelikli rehberlik sistemleriyle her öğrenciye eşit imkanlar sunulmaktadır. Profesyonel olarak öğrencinin ölçme ve değerlendirilmeye tutulması da öğrenci başarısını yüksek oranda arttıran etmenlerden birisidir.

Öğretimde etkin eğitim merkezi olan butik dershanecilik sayesinde öğrencinin bireysel konu eksiklikleri yapılan özel derslerle giderilmektedir. Sınav stresi yönetimi, doğru ve verimli ders çalışma sistemleri, profesyonel eğitim koçluğu, motivasyon yönetimi ve mesleksel rehberlikle öğrencileri negatif olarak etkileyecek tüm etmenler ortadan kaldırılmaktadır. Her yaş gurubuna eğitim veren butik dershaneler; LYS, SBS , YGS ve ÖSS ‘de öğrencilerin başarılı olmasının garantisini veriyor. Az öğrenci sayısı ile kişiye özel olarak hitap eden öğretmenler daha kaliteli bir eğitim hizmeti sunmaktadır.

Öğrencilerin ev ortamındaki rahatlığını düşünerek oluşturulmuş ve dizayn edilmiş olan butik dershaneler; onların huzur ve güven içinde tam motivasyonla ders çalışmasına imkan tanımaktadır. Her bir öğretmenin öğrencilerle iyi bir iletişim kurması sayesinde öğrenciler eksik kaldıkları ve anlamadıkları konuları rahatlıkla dile getirebilmektedir. Başarı garantisi veren butik dershanecilikte öğrenciye olan ilgi her şeyden üstün tutulmaktadır. Bu da öğrenci başarısını yükselten en önemli faktörlerdendir. Sizler de çocuklarınız için kalabalık dershane ortamlarında tek düze eğitim yerine butik dershaneciliğini tercih etmelisiniz.

Hakkında Sosyal Bilgiler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir