Gönderen Konu: SİZCE HANGİSİ VE NEDEN?  (Okunma sayısı 7869 defa)

Çevrimdışı seyfettin

• Aday Öğretmen
  • *
  • Rep +2/-3
SİZCE HANGİSİ VE NEDEN?
« : Ekim 10, 2008, 11:24:50 ÖS »
SOSYAL BİLGİLERDE EN ÇOK SEVİLEN ALAN HANGİSİ TARİH Mİ COĞRAFYA MI ?
BENCE COĞRAFYA ÇÜNKÜ ÖĞRENCİLER SIKILIYOR GEÇMİŞTE YASANANLARI OGRENIRKEN AMA YASADIGIMIZ GEZEGENI BILME ISTEGI ONLARIN COGRAFYA HEVESINI ARTTIRIYOR.

Çevrimdışı Sosyal Bilgiler1

• Administrator
  • Usta Öğretmen
  • Rep +712/-3
Ynt: SİZCE HANGİSİ VE NEDEN?
« Yanıtla #1 : Ekim 11, 2008, 12:16:16 ÖÖ »
Benimde izlenimlerime göre de coğrafya.
.

Çevrimdışı ömer faruk

• Aday Öğretmen
  • *
  • Rep +0/-2
« Yanıtla #2 : Ekim 29, 2008, 08:15:36 ÖS »
bence de coğrafya ama tarihimizi yeterince bilmediğimiz için çocuklarımıza sevdiremediğimiz için

Çevrimdışı LeO

• Aday Öğretmen
  • *
  • Rep +0/-2
« Yanıtla #3 : Ekim 30, 2008, 04:10:00 ÖÖ »
ben henüz bir öğretmen degilim tabiki sizin kadar akademik yorumlar yapamam ve sizin kadar yeterli gözleme sahip dseğilim ama ben inanıyorum ki coğrafyayı öğrenciye güzel kılan hocamında üste belirttiği üzere sadece merak ki bu yaşın en belirgin özelliklerinden biri bu ama bence merak kadar etkilli birşey daha var o da bize neyi ne kadar verebiliyor yada ne kadar seviyoruz ne merak ediyor ve en az öğrencimiz kadar keyif alıyoruz tabiki ''coğrafya'' İŞTE BU YÜZDEN ÖĞRENCİ ARKAdaşlarımızda coğrafyaya bu yüzden ilgi duyuyor. Lakin biz öğretmeniz işimiz herşeyden önce gerekeni vermek ve bizim kısa vadede şu sıralar en çok ihtiyaç duydugumuz şey birlik ve beraberlik bunuda ancak tarihle aşılayabilirz lütfen untmayalım üstadlarım...

Çevrimdışı 40alper40

• Aday Öğretmen
  • *
  • Rep +0/-2
« Yanıtla #4 : Ocak 06, 2009, 11:10:32 ÖÖ »
tarih  ;D

Çevrimdışı PeRi

• Usta Öğretmen
  • Rep +33/-10
« Yanıtla #5 : Ekim 16, 2009, 08:38:39 ÖS »
bence tarih ben tarihi daha çok seviyorum :) çünkü sözelciyim türkçem filan daha iyi  :)çünkü coğrafya ve yer yüzü şekilerini vb. şheyleri işliyoruz bence sıkıcı oluyor AMA ZEVKLER VE RENKLER TARTIŞILMAZ bu yüzden ben tarihi seçiyorum.tarih ezber işidir insanlar kolay kolay akıllarında bir şheyi tutamazlar bu yüzden genellikle coğrafya seçilir :) :) :) :)
fORUMDA PAYLAŞIMDA BULUNMAK İÇİN
1. http://www.sosyalbilgiler.org/forum/indir linke tıklayıp dosyanızı yükledikten sonra  size verilen linki kopyayıp yapıştırabilirsiniz.
2.http://www.sosyalbilgiler.org/forum/index.php?action=downloads bu linkten uygun bölüme dosyanızı yükleyebilirsiniz.
3. Yada yeni konu açıp ek özellikler kısmına tıklayıp dosyanızı yükleyebilirsiniz.

!!! Okuyorsun, eğleniyorsun, öğreniyorsun. Paylaş ki başkaları da okusun, eğlensin, öğrensin !!!

Sosyal Bilgiler

« Yanıtla #5 : Ekim 16, 2009, 08:38:39 ÖS »