Gönderen Konu: Seviye S?n?flar?na Göre Ö?retmen Karne Görü?leri  (Okunma sayısı 1370 defa)

Çevrimdışı velikz

• Administrator
  • Usta Ö?retmen
  • Rep +1/-0
Seviye S?n?flar?na Göre Ö?retmen Karne Görü?leri
« : Ocak 09, 2024, 04:52:14 ÖS »

Çok Ba?ar?l? Ö?renciler ?çin;

-   Ders içi ve ders d???ndaki davran??lar?yla beni çok mutlu etti?in için te?ekkür ederim.

-   Ba?ar?lar?n?n bir ömür boyu devam etmesini temenni ederim.

-   Güler yüzün, ne?en hepimizi sar?p kucaklad?. Bu ne?en ve ba?ar?n?n tüm hayat?n boyunca seninle birlikte olmas? temenni ediyorum.

-   Son derece ba?ar?l? geçen ilk dönem için seni tebrik ediyorum. Umar?m ikinci dönem daha da iyi olursun. Senden daha fazlas?n? bekliyorum.

-   Tebrik eder, bu ba?ar?lar?n?n bir ömür boyu devam etmesini temenni ederim.

-   Davran??lar?yla arkada?lar?na örnek oldu?un için tebrik eder, ba?ar?lar?n?n devam?n? temenni ederim.

-   Disiplinli, planl? çal??man ba?ar?y? getirdi.

-   Ak?nt?ya kürek çekmek kolay; i?, senin gibi ak?nt?ya kar?? kürek çekebilmekte

-   Göstermi? oldu?un gayretten dolay? seni kutluyor, senin daha büyük ba?ar?lar kazanaca??na inan?yorum.

-   Karnendeki i notlara bakt?kça, ne denli daha ba?ar?l? ö?renci oldu?unu görüyorum. Tebrikler.

-   Ba?ar?lar?n?n devam?n? dilerim.

-   Ba?ar?l?, çal??kan ve en önemlisi ahlakl? ve terbiyeli bir ö?rencisin, ömür boyu hep ba?ar?l? olman dile?iyle.

-   Ba?ar?lar?n? okumaya da yans?tarak okuma ve yorumlama konusunda da iyi bir ö?renci olmas?n? dilerim.

-   Ba?ar?l? çal??malar?n?n devam?n? dileyerek takdirlerimi sunuyorum.

-   Karnendeki iyi notlara bakt?kça, ne denli daha ba?ar?l? olabilece?ini görüyorum. Yolun aç?k olsun.

-   Dünyan?n en ?ansl? ö?retmeniyim çünkü dünyan?n en harika ö?rencisi bende. Tebrikler.

-   Sayg?, sevgi, azim, zekâ seni anlatan sadece birkaç kelime Tebrikler.

-   Bu kadar zorluk aras?nda ancak senin kadar harika biri bu ba?ar?y? gösterebilirdi.Tebrikler.

-   Belki çok yoruldu?un dönemin son gününde karne notlar?n seni dinlendirecektir. ?lk tebrik eden ben olmak istedim. ?yice dinlen ikinci dönem daha iyisini bekliyorum senden.

www.egitimhane.com

-   Son derece ba?ar?l? geçen ilk dönem için seni tebrik ediyorum. Umar?m ikinci dönem daha da iyi olursun. Senden daha fazlas?n? bekliyorum.

-   Y?llarca solmayan Kenya gülleri gibi dönem boyunca ba?ar?lar?n hiç solmad?. Art?k dinlenme vakti. Daha ba?ar?l? olaca??n? dü?ündü?üm ikinci döneme iyice dinlenmi? olarak gelmeni istiyorum. ?yi tatiller.

-   Geriye do?ru att???n ad?m?n daha ileriye gitmek için yap?lacak bir hamlenin ba?lang?c? olarak görüyorum. Ad?m?n? att?n, s?ra hamlede.

-   Sen istedikten sonra, hangi engel senin yolunu kapatabilir ki? Biraz daha gayret ederek, gelece?in örnek insan? olman için hiçbir engel yok!"

-   Hadi bir dilek tut. Bir tane daha; bir tane daha Sen ba?ar?nla ve örnek davran??lar?nla benim dileklerimi gerçekle?tirdin. Senin de her dile?inin gerçekle?mesini diliyorum "

-   Güler yüzün, ne?en hepimizi sar?p kucaklad?. Bu ne?en ve ba?ar?n?n tüm hayat?n boyunca seninle birlikte olmas? diliyorum.."

-   "Küçük yaramazl?klar?n da olsa, gösterdi?in gayret ve bana verdi?in ba?ar? hediyesi her ?eye de?er. Te?ekkür ediyorum yavrum."

-   "Büyüdü?ünde geriye bakt???nda, ba?ar?l? bir ö?renci ve seninle her zaman gurur duyan bir ö?retmen göreceksin. Dilerim, ba?ar?n ve güzel bir hayat da seni gelecekte bekliyor olur..."

-   "Benim ?en ?akrak, ne?eli yavrum. Verdi?in mutluluk hala içimi ?s?t?yor. Ba?ar?n ve ne?en daim olsun"

-   Dünyan?n en ?ansl? ö?retmeniyim çünkü dünyan?n en harika ö?rencisi bende. Tebrikler

-   Bu kadar zorluk aras?nda ancak senin kadar harika biri bu ba?ar?y? gösterebilirdi.   Tebrikler.

-   Allah herkese senin gibi mükemmel bir ö?renci versin.....

-   "Ba?ar? ba?araca??m diyenindir." seninde bu söze olan inanc?n?n artmas? ve bunu gerçekle?tirmen dile?iyle.

-   "ba?ar? öyle bir ?eydir ki, her elde etti?inde yenisini istersin." bu istek ve azminin devam etmesi ve hep ba?arman dile?iyle

Ba?ar?l? Ö?renciler ?çin;

-   Göstermi? oldu?un gayretten dolay? seni kutluyor, senin daha büyük ba?ar?lar kazanman? diliyorum.

-   Derslerindeki ba?ar?s?n?n devam?n? diliyorum.

-   Ba?ar?s?n? ahlak?yla bütünle?tirdi?i için ö?rencimizi tebrik ederim.
-   Davran??lar?yla arkada?lar?na örnek olan ö?rencimiz okuma, yorumlama, konu?ma gibi alanlarda da ba?ar?l? bir ö?renci. Tebrik ediyorum.

-   Karnendeki iyi notlara bakt?kça, ne denli daha ba?ar?l? olabilece?ini görüyorum. Yolun aç?k olsun.

-   Dört senelik birlikteli?imizde seninle hep "gurur" duydum. Bundan sonra öyle ba?ar?lar elde et ki seninle ömür boyu gurur duyal?m. Unutma! Ba?ar? "ba?araca??m" diyenindir. Senin de bu söze olan inanc?n?n artmas? ve bunu gerçekle?tirmen dile?iyle...

-   "Sevgili …; Kendini geli?tirmek için kitaplar, dergiler ve gazeteler oku, okuduklar?ndan elde etti?in bilgi ve becerileri sana fayda sa?layacak ?ekilde, nas?l uygulayabilece?ini dü?ün, günlük ya?ant?nda uygula, uygulamaya ba?lad???n bir i?i sonuç al?ncaya kadar b?kmadan sab?rla takip et, yar?da b?rakma. Seni ve aileni tebrik ederim.”

?yi Say?labilecek Ö?renciler ?çin;

-   Ders içi ve ders d???ndaki davran??lar?yla beni çok mutlu etti?in için te?ekkür ederim.

-   Ö?rencime ve velime te?ekkür ederim.

-   Derslerde son derece ba?ar?l? ve ilgili bu ilgi ve ba?ar?n?n devam?n? dilerim.

-   Çal??malar?na ara vermeden devam etmeli, Te?ekkür ederim.

-   Disiplinli çal??mas? ba?ar?y? getirdi.

-   Aile olarak gösterdiniz destek, ba?ar?s?n? art?rd?.

-   Derslerinde göstermi? oldu?un ba?ar?lar?ndan dolay? seni kutluyorum. Daha iyisi de olabilirdi. Tatilde iyice dinlen ve ba?ar?lar?n? art?rma kararl?l???yla dön. Neden daha iyisi olmas?n.

-   Hatalar?n ve ba?ar?lar?nla bir dönemi geride b?rakt?n. ?imdi dinlenme vakti. ?kinci dönem daha iyi yerlerde olman? bekliyorum. Sen de yapabilece?ini biliyorsun. Yeter ki iste.

-   Bir geçen dört aya bir de karne notlar?na bakt???m?zda durumunun iyi oldu?unu
söyleyebiliriz. Fakat önünde daha iyi olan arkada?lar?n var. Onlar kadar ba?ar?l? olmak senin elinde. ?kinci dönem senden bunu bekliyorum.

Orta Seviyedeki Ö?renciler ?çin;

-   Çal??ma disiplinini art?rmal?.

-   Dikkatini yo?unla?t?rmas?, performans?n? art?racakt?r.
-   Verilen ödevleri aksatmadan yaparsa daha da iyi olacakt?r.

-   Oyuna, tv-bilgisayara ay?rd??? vaktin 2 kat?n? derse ay?r?rsa daha da ba?ar?l? olur.

-   Ailenin deste?i ba?ar?s?n? olumlu yönde art?racakt?r.

-   Okuma yazmandaki ba?ar?n?n gayretine de yans?mas? temennisiyle.

-   ?u anda gösterdi?in performanstan daha fazlas?n? gösterebilece?ine olan inanc?mla gayretlerinin artmas?n? temenni ediyorum.

-   Ba?ar? grafi?inin artmas? dile?iyle.

-   Sana inan?yorum ki daha iyisini yapabilirsin.

-   Çal??malar?nda henüz istenilen seviyeye ula?m?? de?ilsin. Fakat zorluklar? ancak çal??arak a?abiliriz. Biraz daha gayret etmeni istiyorum.

-   Biraz daha gayret ederse çok daha iyi yerlerde olabilir.

-   Ba?ar?l? olmak ve bir yerlere gelmek için çaba sarf ediyor. Çal??malar?n? planlayarak artt?r?rsa ve düzenli okuma yaparsa yorum gücünü geli?tirerek daha ba?ar?l? olabilir.

-   Davran??lar?ndaki olumlu tutumun derslerine de yans?mas?n? dilerim.

-   Daha ba?ar?l? olabilecek bir ö?renci çal??malar?n? iyi planlamal? ve daha çok okuma yazma çal??malar? yapmal?.

-   Ad?m ad?m t?rmand???n bu yolda ba?ar?s?zl?k yoktur. F?rsata dönü?en engeller vard?r. Yola devam…

-   "Çal??mak bizi ?u üç ?eyden kurtar?r: can s?k?nt?s?, tembellik, yoksulluk.” Öyleyse çal??maya devam.

-   Tatilde iyice dinlenmeni istiyorum. Çünkü ikinci dönem daha ba?ar?l? olman? bekliyorum senden. Eksiklerini gidermek için tatilde konu tekrar? yapabilirsin. ?unu bilmeni istiyorum ki daha ba?ar?l? olabilirsin.

-   Tatilde karne notlar?n? ve geçen bir dönemi de?erlendirmeni istiyorum. Bence daha iyi olabilirdi. Ayn? fikirdeysen iyice dinlen ve ba?arma azmiyle dön. Bize neler yapabilece?ini göster.

-   Geçen dört aya ve karne notlar?na bakt???mda daha iyi olabilece?ini görüyorum. Bence bu notlar sana yak??mad?. ?kinci dönem daha iyisini bekliyorum senden. Olacak göreceksin. Tabii ki sen de istersen.

-   Bu tatili iyi de?erlendirerek, planl? ve çok çal???p, daha ba?ar?l? bir 2.dönem geçirmen dile?iyle.?yi Tatiller."
Ba?ar? Grafi?i Dü?ük Ö?renciler ?çin;

-   Derslerinde …..ve,…… Sebeplerden dolay? gerekli ba?ar?y? gösteremedi ödevlerine dikkat etmesi, daha çok kitap okumas? ve s?n?fta ö?retmen ders anlat?rken daha dikkatli dinlemesi gerekiyor.

-   Çal??malar?n? aksatt??? için kendi seviyesinde de?il.

-   Ödevlerini aksatt??? için istedi?im seviyeden biraz geri kald?.

-   Oyuna, tv, bilgisayar çok fazla zaman ay?rd??? için ba?ar?s? geriledi.

-   Aile deste?ini art?r?rsan?z, daha ba?ar?l? olacakt?r.

-   Dikkatini yo?unla?t?r?rsa daha ilerlere do?ru geli?me gösterecektir.

-   Sen de görüyorsun ki eksiklerin var. En önemli eksi?in de planl? çal??ma, dersi iyi dinleme ve anlamad???n? sorma konusunda. ?kinci dönem bu eksiklerini giderirsen neler ba?ard???na sen bile ?a??racaks?n.

-   Bir dönem geride kald?. Eksiklerini görmü? olmal?s?n. Daha ba?ar?l? olman için ben yan?nda olaca??m. Yeter ki sen biraz planl? ve düzenli çal??maya karar ver. Sana güveniyorum.

-   Eksiklerini tamamlaman Ferhat’?n da?? delmesinden daha zor de?il. O ba?ard???na göre sen neden ba?aramayas?n? ?kinci dönem daha planl? ve düzenli olman? bekliyorum. Bunlar senin için çok önemli. ?stersen ba?arabilirsin.

-   Planl? çal??maya ihtiyac? var. Henüz olmas? gereken seviyeye ula?amad?. Umar?m gayretini biraz daha artt?r?r.

-   Beklentilerimize cevap verebilmesi için daha çok çal??mas? gerekiyor.

-   Belirli bir seviyeye gelebilmesi için daha çok çal??mas? gerekiyor.

-   Birebir çal??malar?nda aile deste?ine ihtiyac? var.

-   Hedef belirleyerek çal??malar?na ba?lar ve planl? olarak çal???r, okur, yazarsa ba?ar?l? olabilir.

-   Belirli bir seviyeye gelebilmesi için daha çok çal??mas? gerekiyor. Birebir çal??malar?nda aile deste?ine ihtiyac? var.

-   Yolun uzun her hareketin çok önemli. Çünkü bir sonraki davran???n? etkileyecek. Do?ru hareket için yar?n? bekleme.

-   Hedef belirleyerek çal??malar?na ba?lar ve planl? olarak çal???r, okur, yazarsa ba?ar?l? olabilir.

-   ?nanmak ba?arman?n yar?s? de?il hepsidir. ?stersen ba?arabilece?ini biliyorum.
-   Çal??malar?n? ve ödevlerini aksatt???n için kendi seviyende de?ilsin. Senden derslerine odaklanman? istiyorum

-   Hedefini belirleyerek çal??maya ba?lar, planl? olarak çal???r, okur, yazarsan ba?ar?l? olabilirsin

-   Beklentilerimize cevap verebilmen için daha çok çal??man gerekiyor.

-   Aile deste?ini art?r?rsan?z, ba?ar?l? olaca??na inan?yorum.

ÇOK BA?ARILI Ö?RENC?LER:
-   Ba?ar?lar?n? okumaya da yans?tarak okuma ve yorumlama konusunda da iyi bir ö?renci olmas?n? dilerim.
-   Türkçe dersinde gösterdi?in üstün gayret ve performans?ndan dolay? tebrik ediyorum.
-   Türkçe dersindeki ba?ar?lar?ndan dolay? seni tebrik ediyorum. Devam?n? diliyorum.

BA?ARILI Ö?RENC?LER:
-   Göstermi? oldu?un gayretten dolay? seni kutluyor, senin daha büyük ba?ar?lar kazanman? diliyorum.
-   Dersimizdeki ba?ar?s?n?n devam?n? diliyorum.
-   Türkçe dersinde gayet ba?ar?l?. Gayretlerini takdir ediyorum. Ba?ar?lar?n?n devam etmesini bekliyorum.
-   Davran??lar?yla arkada?lar?na örnek olan ö?rencimiz okuma, yorumlama, konu?ma gibi alanlarda da ba?ar?l? bir ö?renci. Tebrik ediyorum.
-   Hiçbir ?ey, insan? kendi ba?ar?lar? kadar motive edemez. Ba?ar?lar?n?n, motiveni art?rmas? dile?iyle…

ORTA SEV?YEDEK? Ö?RENC?LER
-   Çal??malar?nda henüz istenilen seviyeye ula?m?? de?ilsin. Fakat zorluklar? ancak çal??arak a?abiliriz. Biraz daha gayret etmeni istiyorum.
-   Ba?ar?l? olmak ve bir yerlere gelmek için çaba sarf ediyor. Çal??malar?n? planlayarak artt?r?rsa ve düzenli okuma yaparsa yorum gücünü geli?tirerek daha ba?ar?l? olabilir.
-   Günlük okumay? daha düzenli hale getirdi?i ölçüde Türkçe dersindeki ba?ar?s?n? daha da art?racakt?r.
-   Daha ba?ar?l? olabilecek bir ö?renci çal??malar?n? iyi planlamal? ve daha çok okuma yazma çal??malar? yapmal?.
-   Hedefine ula?mak için istemenin esrar?na kavu?man gerekiyor. Biraz daha gayreti artt?r?p kendine daha yüksek hedefler koyarak bu i?e ba?layabilirsin.
-   Ad?m ad?m t?rmand???n bu yolda ba?ar?s?zl?k yoktur. F?rsata dönü?en engeller vard?r. Yola devam…
-   “Çal??mak bizi ?u üç ?eyden kurtar?r: can s?k?nt?s?, tembellik, yoksulluk.” Öyleyse çal??maya devam.
-   Tatilde iyice dinlenmeni istiyorum. Çünkü ikinci dönem daha ba?ar?l? olman? bekliyorum senden. Eksiklerini gidermek için tatilde konu tekrar? yapabilirsin. ?unu bilmeni istiyorum ki daha ba?ar?l? olabilirsin.
-   Tatilde karne notlar?n? ve geçen bir dönemi de?erlendirmeni istiyorum. Bence daha iyi olabilirdi. Ayn? fikirdeysen iyice dinlen ve ba?arma azmiyle dön. Bize neler yapabilece?ini göster.
-   Geçen dört aya ve karne notlar?na bakt???mda daha iyi olabilece?ini görüyorum. Bence bu notlar sana yak??mad?. ?kinci dönem daha iyisini bekliyorum senden. Olacak göreceksin.
Tabiî ki sen de istersen.

DERS DURUMLARI ZAYIF Ö?RENC?LER:
-   Planl? çal??maya ihtiyac? var. Henüz olmas? gereken seviyeye ula?amad?. Umar?m gayretini biraz daha artt?r?r.
-   Belirli bir seviyeye gelebilmesi için daha çok çal??mas? gerekiyor. Birebir çal??malar?nda aile deste?ine ihtiyac? var.
-   Yolun uzun, her hareketin çok önemli. Çünkü bir sonraki davran???n? etkileyecek. Do?ru hareket için yar?n? bekleme.
-   ?nanmak ba?arman?n yar?s? de?il hepsidir. ?stersen ba?arabilece?ini biliyorum.
-   Geriye do?ru att???n ad?m?n daha ileriye gitmek için yap?lacak bir hamlenin ba?lang?c? olarak görüyorum.Ad?m?n? att?n, s?ra hamlede…
-   Sen de görüyorsun ki eksiklerin var. En önemli eksi?in de planl? çal??ma, dersi iyi dinleme ve anlamad???n? sorma konusunda. - ?kinci dönem bu eksiklerini giderirsen neler ba?ard???na sen bile ?a??racaks?n.
-   Bir dönem geride kald?. Eksiklerini görmü? olmal?s?n. Daha ba?ar?l? olman için ben yan?nda olaca??m. Yeter ki sen biraz planl? ve düzenli çal??maya karar ver. Sana güveniyorum.
-   Eksiklerini tamamlaman Ferhat’?n da?? delmesinden daha zor de?il. O ba?ard???na göre sen neden ba?aramayas?n? ?kinci dönem daha planl? ve düzenli olman? bekliyorum. Bunlar senin için çok önemli. ?stersen ba?arabilirsin.

ÇOK BA?ARILI Ö?RENC?LER
-   Davran??lar?yla arkada?lar?na örnek olan ö?rencimiz okuma, yorumlama, konu?ma gibi
alanlarda da ba?ar?l? bir ö?renci. Bütün dersinde gösterdi?in üstün gayret ve performans?ndan dolay? tebrik ediyorum.
-   Türkçe dersinde gösterdi?in üstün gayret ve performans?ndan dolay? tebrik ediyorum.

?Y? Ö?RENC?LER
-   Sevgili Yavrum Tebrik eder, ba?ar?lar?n?n bir ömür boyu devam etmesini temenni ederim.
-   Ders içi ve ders d???ndaki çal??malar?nla la beni mutlu etti?in için te?ekkür ederim.
-   Ba?ar?l? ve mutlu bir ya?am yolundas?n.Tebrik ederim..
Sorumlu ve güzel bir aileye sahip oldu?un, çok çal??kan ve sorumluluk sahibi oldu?unu için
bu güzel karneyi hak ettin.Seni tebrik ederim.Bu ba?ar?n umar?m ya?am boyu devam eder.
-   Ders içi ve ders d???ndaki davran??lar?yla beni çok mutlu etti?in için te?ekkür ederim
-   Örnek bir ya?am sergileyebilmek için bu ya?tan örnek ad?mlar atmandan dolay? tebrik ederim
-   Ö?rencime ve velime te?ekkür ederim
-   Derslerde son derece ba?ar?l? ve ilgili bu ilgi ve ba?ar?n?n devam?n? dilerim
-   Çal??malar?na ara vermeden devam etmeli
-   Te?ekkür ederim
-   Disiplinli çal??mas? ba?ar?y? getirdi
-   Aile olarak gösterdiniz destek, ba?ar?s?n? art?rd?
-   Dersimizdeki ba?ar?s?n?n devam?n? diliyorum.
-   Türkçe dersinde gayet ba?ar?l?. Gayretlerini takdir ediyorum. Ba?ar?lar?n?n devam etmesini bekliyorum.
-   Hiçbir ?ey, insan? kendi ba?ar?lar? kadar motive edemez. Ba?ar?lar?n?n, motiveni art?rmas? dile?iyle…

ORTA SEV?YEDEK? Ö?RENC?LER
-   Belirli bir seviyeye gelebilmesi için daha çok çal??mas? gerekiyor.
Ödevlerine dikkat etmesi, daha çok kitap okumas? ve s?n?fta ö?retmen ders anlat?rken daha dikkatli dinlemesi gerekiyor.
Birebir çal??malar?nda aile deste?ine ihtiyac? var.
-   Televizyon ve oyuna biraz ara versen çok daha iyi olacaks?n..
-   Biraz daha düzenli çal???rsan çok daha iyi olacaks?n. Dikkatini derslere göster.
-   S?n?fta çok daha güzel bir yere gelebilirsin.Az daha gayret et ve bol bol kitap oku.
-   Evde az daha tekrar yapar ve aile deste?ini al?rsan çok daha ba?ar?l? olursun.
-   Abine uyma.Sen çok daha ba?ar?l? olabilirsin..
-   Günlük okumay? daha düzenli hale getirdi?i ölçüde Türkçe dersindeki ba?ar?s?n? daha da art?racakt?r.
-   Hedefine ula?mak için istemenin esrar?na kavu?man gerekiyor. Biraz daha gayreti artt?r?p kendine daha yüksek hedefler koyarak bu i?e ba?layabilirsin.
-   “Çal??mak bizi ?u üç ?eyden kurtar?r: can s?k?nt?s?, tembellik, yoksulluk.” Öyleyse
çal??maya devam.
-   Çal??ma disiplinin art?rmal?
-   Dikkatini yo?unla?t?rmas?, performans?n? art?racakt?r
-   Verilen ödevleri aksatmadan yaparsa daha da iyi olacakt?r
-   Oyuna, tv-bilgisayara ay?rd???n vaktin 2 kat?n? derse ay?r?rsa daha da ba?ar?l? olur
-   Ailenin deste?i ba?ar?s?n? olumlu yönde art?racakt?r
-   Okuma yazmandaki ba?ar?n?n gayretine de yans?mas? temennisiyle
-   ?u anda gösterdi?in performanstan daha fazlas?n? gösterebilece?ine olan inanc?mla gayretlerinin artmas?n? temenni ediyorum
-   Ba?ar? grafi?inin artmas? dile?iyle
-   Sana inan?yorum ki daha iyisini yapabilirsin
-   ……. ve   derslerde biraz daha gayret göstermesi gerekli

DERS DURUMLARI ZAYIF Ö?RENC?LER
-   Zekas?n? okumaya da yans?tarak okuma ve yorumlama konusunda da iyi bir ö?renci olmas?n? dilerim.
-   Yolun uzun, her hareketin çok önemli. Çünkü bir sonraki davran???n? etkileyecek. Do?ru hareket için yar?n? bekleme.
-   Geriye do?ru att???n ad?m?n daha ileriye gitmek için yap?lacak bir hamlenin ba?lang?c? olarak görüyorum. Ad?m?n? att?n, s?ra hamlede.

-   Derslerinde …..ve,…… sebeplerden dolay? gerekli ba?ar?y? gösteremedi ödevlerine dikkat etmesi, daha çok kitap okumas? ve s?n?fta ö?retmen ders anlat?rken daha dikkatli dinlemesi gerekiyor
-   Çal??malar?n? aksatt??? için kendi seviyesinde de?il
-   Ödevlerini aksatt??? için istedi?im seviyeden biraz geri kald?
-   Oyuna, tv, bilgisayar çok fazla zaman ay?rd??? için ba?ar?s? geriledi
-   Aile deste?ini art?r?rsan?z, daha ba?ar?l? olacakt?r
-   Dikkatini yo?unla?t?r?rsa daha ilerlere do?ru geli?me gösterecektir.

ÖVGÜ YAZILARI
-   Yücelmek, yücelere gönül vermekle ba?lar. Sen bunu ba?ar?yorsun.
-   Ba?ar?n? tesadüfe de?il, çok çal??mana borçlusun.
-   ??leyen demir ???ldar.
-   Ak?nt?ya kürek çekmek kolay; i?, senin gibi ak?nt?ya kar?? kürek çekebilmekte.

UYARI YAZILARI
-   Tembelli?i huy edinmekten sak?nman laz?m.
-   Zaman?nda bir ad?m atmayan tembel, sonradan yüz ad?m atmak zorunda kal?r.
-   Nereye dü?tü?üne de?il, nereye tak?ld???na bakmal?.
-   Dikenler aras?ndan geçmeyen gül, gül olamaz.
-   Mevcudu kafi görüp çal??mamak gayretsizliktir.
-   Ho?lanmad???na sabretmedikçe, ho?land???n? ele geçiremezsin.
-   Gündüz kandilini haz?rlamayan, gece karanl???na raz? demektir.
-   Eri?mek istedi?i bir hedefi olmayanlar, çal??maktan da zevk alamazlar.
-   ?yilerin tembelli?i kötülerin hakimiyetini haz?rlar.
-   Mükemmelli?in yolu ancak kusurunu görene aç?kt?r.

Sosyal Bilgiler

Seviye S?n?flar?na Göre Ö?retmen Karne Görü?leri
« : Ocak 09, 2024, 04:52:14 ÖS »