Sosyal Bilgiler Ders Notları

Kategori Ýsmi Toplam Dosya Sayýsý
6.sınıf Sosyal bilgiler
22
 Alt Kategoriler: 1.Ã?nite Sosyal Bilgiler Ã?Ä?reniyorum  2.Ã?nite Yeryüzünde YaÅ?am  3.Ã?nite Ä°pek Yolunda Türkler  4.Ã?nite Ã?lkemizin Kaynakları  5.Ã?nite Ã?lkemiz ve Dünya  6.Ã?nite Demokrasinin Serüveni  7.Ã?nite Elektronik Yüzyıl  
7.sınıf Sosyal bilgiler
13
 Alt Kategoriler: 1.Ã?nite Ä°letiÅ?im ve Ä°nsan Ä°liÅ?kileri  2.Ã?nite Ã?lkemizde Nüfus  3.Ã?nite Türk Tarihinde Yolculuk  4.Ã?nite Zaman İçinde Bilim  5.Ã?nite Ekonomik ve Sosyal Hayat  6.Ã?nite YaÅ?ayan Demokrasi  7.Ã?nite Ã?lkeler Arası Köprüler  
8.Sınıf Sosyal Bilgiler Ders Notu
31
 Alt Kategoriler: 1.Ã?nite Bir Kahraman DoÄ?uyor  2.Ã?nite Milli UyanıÅ?: Yurdumuzun Ä°Å?galine Tepkiler  3.Ã?nite Ya Ä°stiklal Ya Ã?lüm  4.Ã?nite Ã?aÄ?daÅ? Türkiye Yolunda Adımlar  5.Ã?nite Atatürkçülük  6.Ã?nite Atatürk Dönemi DıÅ? Politika  7.Ã?nite Atatürk'ten Sonra Türkiye  
5.Sınıf Sosyal Bilgiler Ders Notu
0
 Alt Kategoriler: 5. Sınıf 1. Ã?nite - Birey ve Toplum  5. Sınıf 2. Ã?nite - Kültür ve Miras  5. Sınıf 3. Ã?nite - Ä°nsanlar, Yerler ve Ã?evreler  5. Sınıf 4. Ã?nite - Bilim, Teknoloji ve Toplum  5. Sınıf 5. Ã?nite - Ã?retim, DaÄ?ıtım ve Tüketim  5. Sınıf 6. Ã?nite - Etkin VatandaÅ?lık  5. Sınıf 7. Ã?nite - Küresel BaÄ?lantılar  

BaþlýkGörüntülemeDownload SayýsýDosya BoyutuKullanýcý Adý
Sayfalar: [1]
Download Ana Sayfaya Geri Dön