Gönderen Konu: Sosyal Bİlgiler Ogretmenleri Konu Paylasamı Projesi  (Okunma sayısı 10999 defa)

volkitolkixxl

• Ziyaretçi
Sosyal Bİlgiler Ogretmenleri Konu Paylasamı Projesi
« : Eylül 07, 2008, 04:49:12 ÖS »
Selam sosyal bilgiler ogretmenleri suan aklıma bir proje geldi hemen sizinle paylasmak istiyorum. Tum Sosyal Bilgiler Ogretmeni bir messenger'de toplansa bilgi paylasımı bakımından dah hızlı olur diye dusunuyorum. Projeye destek olmak istiyorsanız isterseniz yeni bir hotmail hesabi acın ister eski hotmail hesabınızla katılın burada amaç hızlı bilgi paylasımı ilk olarak ben yazıyorum umarım basarılı olur. SAYGILARIMLA

sosyalbilgiler33@hotmail.com

Çevrimdışı Sosyal Bilgiler1

• Administrator
  • Usta Öğretmen
  • Rep +712/-3
Ynt: Sosyal Bİlgiler Ogretmenleri Konu Paylasamı Projesi
« Yanıtla #1 : Eylül 07, 2008, 06:46:17 ÖS »
Hocam güzel bir proje bende katılıyorum.Fakat msn profösörlerinden şöğle bir şey duymuştum 750 kişi alabiliyormuş msn bu kadar kişi ile anlık ileti oluyormuş fazlasınla mail yolu ile iletişim sağlanıyormuş.Denemkte fayda var
.

volkitolkixxl

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2 : Eylül 07, 2008, 09:50:38 ÖS »
Bu projeyi acmamdaki en onemli sebep forum sayfalarının en gerekli oldugu zamanlarda kapali olması ama msn de bole bisey olmuor o bakimdan forum sayfaları da gerekli tabi ama benim projem forum sayfalarini etkilemez ben mesela yine gelirim form sayfalarina iciniz de bolyle bir kaygi olmasin

Çevrimdışı Sosyal Bilgiler1

• Administrator
  • Usta Öğretmen
  • Rep +712/-3
« Yanıtla #3 : Eylül 07, 2008, 11:02:41 ÖS »
Hocam size kesinlikle hak veriyorum.Anlık iletilerde daha hızlı bilgi alışverişi olur.
.

Çevrimdışı seyfettin

• Aday Öğretmen
  • *
  • Rep +2/-3
« Yanıtla #4 : Ekim 11, 2008, 12:55:30 ÖÖ »
IYI BIR DUSUNCE AMA YANLIS AMACLARLA KULLANILIRSA KÖTÜ SONUÇLAR ORTAYA CIKABILIR.

volkitolkixxl

• Ziyaretçi
« Yanıtla #5 : Kasım 16, 2008, 01:14:46 ÖÖ »
Gosterdiginiz ilgi ve alakadan dolayi tesekkur ederim hizli bir sekilde buyuyoruz. Saygılarimla

Çevrimdışı PeRi

• Usta Öğretmen
  • Rep +33/-10
« Yanıtla #6 : Ekim 16, 2009, 03:32:13 ÖS »
tesekkürler güzel bir fikir.. :) bence  2 mesenger açalım bazılarını birine bazılarınıda birine ekliyelim ve ya daha fazla messenger açarak...:) bu msnleri de burda bir konu açarak üyelere ve ziyaretçilere gösterelim... :)
fORUMDA PAYLAŞIMDA BULUNMAK İÇİN
1. http://www.sosyalbilgiler.org/forum/indir linke tıklayıp dosyanızı yükledikten sonra  size verilen linki kopyayıp yapıştırabilirsiniz.
2.http://www.sosyalbilgiler.org/forum/index.php?action=downloads bu linkten uygun bölüme dosyanızı yükleyebilirsiniz.
3. Yada yeni konu açıp ek özellikler kısmına tıklayıp dosyanızı yükleyebilirsiniz.

!!! Okuyorsun, eğleniyorsun, öğreniyorsun. Paylaş ki başkaları da okusun, eğlensin, öğrensin !!!

Sosyal Bilgiler

« Yanıtla #6 : Ekim 16, 2009, 03:32:13 ÖS »