Ana Sayfa / Genel / Iron Man 2 (Demir Adam II) Filmi

Iron Man 2 (Demir Adam II) Filmi

Iron Man 2 (Demir Adam II) Filmi

Oluşan çizgiden çıkmadan gerek aksiyon gerekse de sıkmayan ve keyif verici diyalogları ile gerçekten  iyi bir devam filmi.Aslında devam filmleri öncekinden daha kötü olur ama bu film ilkinin üzerine de yenilikler ve birçok cevap getirerek ve tabi ki de aksiyonu ile iyi bir seri yakalamış.Diğer süper adam filmleri aksine bu film daha sempatik bence. Robert downeyden mi kaynaklanıyor bilemem ama önyargılarımı gerçekten de kırdım.Açıkçası izlemeyi düşünmediğim bir seriydi sonra şans verdim ve ilk filmi edinip izleyerek sonraki gün sinemaya gidip filmi seyrettim..Ama gerçektende başarılıydı.

Robert Downey gerçektende oyunculuğunu konuşturmuş zengin ukala rolünü iyi canlandırmış böyle adamlara zaten oldum olsaı sempati duyarım.filmdeki diyaloglar beni çok eylendirdi genelde diyaloglardan pek hoşnut olmam ama bu filmde keyifle dinledim. Robert downey in karşısında birde Sam Rockwell eklenince film çok keyifli bir hal alıyor oda beni oyunculuğu ve imalı konuşması ile eğlendirmeyi başardı.Tabi iyi bir oyuncu kadrosuna sahip ve seneryo ile işleyişte iyi olunca kaçınılmaz son oluyor.İlk filmde daha muı iyiydi diye soracak olursanız evet bence daha iyiydi,daha detaya inerek birçok şeyi aydınlattı bu devam filminde.Aksiyon sonlarda yaşandı çoğunluk diyalog ile kaplıydı ama dediğim gibi orjinal ses ile de izleyince çok keyifli oluyor tür bölümüne komedi de eklenseydi hiç şaşırmazdım.

Sonuç olarak iyi bir devam filmi olarak karşımıza çıkan Demir Adam birçok yönden bizi etkilemeyi başarıp süper adam filmlerine yepyeni bir soluk getirdiğine inanıyorum bu filmde Stan lee nin diğer filmleri gibi çocuklara hitap etmediği gibi tam bir ergen yetişkin filmiydi.Şu ana kadar Kara Şovalye ile izlediğim en iyi süper adam filmi diyebilir..

Arkadaşlara bir önerim eğer imkanınız varsa vizyonda iken izleyin ve mümkünse orjinal olarak izleyin daha çok zevk alacağınızdan eminim…

Hakkında Sosyal Bilgiler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir