Beyin Avcıları ( Mindhunters ) gerilim filmi

Beyin Avcıları ( Mindhunters )

İmdb Puanı : 6.2/10

Menşi : ABD, Hollanda, Finlandiya

Tür : Aksiyon, Gerilim

Yönetmen : Renn Harlin

Süre : 1.saat 46 dakika

Oyuncular : Val Kilmer, Will Kemp, Kathryn Morris, Patricia Velasquez, Christian Slater

Beyin Avcıları filmi insanın cidden film izlerken aklını çalıştıran bir film.Her dakika insan biraz daha geriliyor. Beyin Avcıları kendi türünde en iyi film denilebilinir.Senaristin dediğine göre filmin ilk 20 dakikasında katili bulan dünyanın en zeki insanıdır demiş.Filmde bir dedektif gibi katili arıyor.Oyuncuların tüm hareketlerinden şüpheleniyor.

Filmin sonu insanı şaşırtıyor.Filmin sonu şaşırtarak biteren film listesinde ilk başlarda olması gereken bir film.Herkesin şüpheli herkesin kurban olduğu bir kurgu içinde hayatta kalma mücadelesi.. Sağ gösterip sol vuran bir senaryoya sahip film bu yönüyle oldukça şaşırtıcı..

Filmde IFB çok özel bir takım yetiştirmekte.Bu takımın amacı seri katillerin ve bilhassa seri katillerin profillerini çıkarmaktalar. Bu uzman grup kişilerin çeşitli özelliklerinden davranışlarından kişiliklerini okumaktalar. Seri katillerin kurbanlarını öldürüş biçimlerinden ve çeşitli delillerden yola çıkarak katillerin bir daha ki adımlarını tahmin etmekteler.Bu konuda da sürekli bir tabrikat içindeler. En sonunda yapay bir kasabanın bulunduğu bir adaya tabrikata giderler amaçları adada similasyon olarak düzenlenmiş bir seri katili bulmak olacaktı.Beyin Avcıları filmi bu olaydan sonra hızlanmakta.Sinema severler yerinde zor duracak cinsten aksiyon ve gerilimi sonuna kadar hissediyorsunuz.

Beyin Avcıları Filminde adada ajanlar sürekli ve çok zekice öldürülmekteler.Saate takıntısı olan seri katil daha önceden belirttiği saatte ajanların zayıf yönlerini kullanaraktan öldürüyor.Bu esnada sinema severler sürekli bir beyin cimlastiği yapıyor acaba katil kim.Ajanlar sürekli delillerden yola çıkarak katilin kim olduğunu arıyorlar ve bir birlerinden şüpheleniyorlar.Gidiş gelişler yaşanıyor.Deliller inceleniyor ve bir yandan dan ajanlar zekice öldürülüyor.Filmin sonu anlatılmaz izlenir.İzleyici insan aklının o dehasında büyüleniyor.

Hakkımızda Sosyal Bilgiler

Belki Bunlar İlginizi Çekebilir.

Covid-19 Corona Okullara Bilgilendirici Afişler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir