Akıl oyunları Filmini İzle

Akıl Oyunları

İmdb Puanı : 10 üzerinden 7.8

Bizim Puanımız: 8.4

Menşi: ABD – 2001

Tür: Psikolojik

Yönetmen: Ron Howard

Süre: 2 saat 14 dakika

Oyuncular: Russell Crowe, Jennifer Connelly, Ed Harris, Paul Bettany, Josh Lucasp

Akıl oyunları filmi öncelikle bu alanda çekilmiş muhteşem bir film.Josh Lucas genç yaşında muteşem bir matematikçidir. Üst üste yeni kuramlara imza atar.Deha ile delilik arasında sürekli gelir gider. Filmde muteşem bir senaryo mevcut.Çoğu şeyi filmin sonunda anlıyorsunuz.İzlenilmesi geren filmlerden olan akıl oyunları mükemmel oyunculuklarla öne çıkmakta. Filmde şizofren olan Matematikçimiz normalde şizofren hastaları hastalığı kabul etmez gördüklerinin gerçek olduğu sanarlar.Fakat matematikçimiz kendi aklını kendi aklı ile yenmiştir.

Sürekli gördüğü kızın hiç yaşlanmadığının farkına varan Josh Lucas şizofren hastası olduğunun farkına varır.İnsan aklının ne kadar muhteşem bir varlık olduğunun farkına varıyoruz. Bir film insan aklının mükemmelliğini bu kadar güzel anlatabilir.İlgi ile izleyebileceğiniz ve sürekli şaşkınlar yaşayabilceğiniz akıcı bir film.

Daha sonra kendini toparlayan matematikçimiz filmin sonunda nobel ödülünü almaya hak kazanır.Akıl oyunlar gerçek bir yaşamdan alınmış  muhteşem bir yapıt.Gerek oyunculuklarla gerekse konusuyla ruhun bedenle işbriliği yaparak iradenin gücü çok iyi betimlenmiş.

Hakkımızda Sosyal Bilgiler

Belki Bunlar İlginizi Çekebilir.

Covid-19 Corona Okullara Bilgilendirici Afişler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir